Obavijest
Poštovani građani,ovim putem obavještavamo vas o trenutnom stanju na odlagalištu Wellington.Požar na odlagalištu stavljen je pod kontrolu, no izdimljavanje je i dalje prisutno u većoj mjeri. Vatrogasci su i dalje na terenu te su organizirane smjene kako bi se osiguralo dežurstvo i nadzor 24 sata dnevno.Zbog pojačanog izdimljavanja preporučuje se građanima da se ne približavaju
